O Galerii

„Galeria pod Dębami” usytuowana jest w nowobudowanej części osiedla, w pobliżu Mostu Marii Curie-Skłodowskiej, łączącego Bielany z Białołęką. Galeria znajduje się w rejonie przedmieść Warszawy, a jednocześnie zaledwie ok. 20 minut jazdy samochodem od Centrum.

Galeria ma na celu zaspokajanie podstawowych potrzeb mieszkańców skoncentrowanych na szerokim wachlarzu usług i sklepów z artykułami dla rodzin z dziećmi.

Usytuowanie Galerii czyni ją dostępną zarówno dla mieszkańców samej Warszawy, jak i okolicznych miejscowości. Pragniemy, aby „Galeria Pod Dębami” harmonijnie wpisała się w malownicze otoczenie podwarszawskich okolic.

Usytuowanie galerii czyni ją dostępną dla mieszkańców okolicznych blokowisk. To idealne miejsce na codzienne zakupy.

Lokalizacja

„Galeria pod Dębami” usytuowana jest u zbiegu ulic Hanki Ordonówny i Pasłęckiej, w obrębie osiedla Nowodwory w dzielnicy Białołęka. Nasz obiekt jest łatwo zauważalny w malowniczym sąsiedztwie domków jednorodzinnych, a bliskość tras wylotowych ze Stolicy gwarantuje dogodny dojazd.

Jak dojechać z centrum Warszawy?

Samochodem: Most Grota-Roweckiego, Modlińska – Mehoffera – Hanki Ordonówny (lub Mehoffera – Strumykowa) Most Marii Skłodowskiej-Curie, Myśliborska – Światowida – Hanki Ordonówny (lub Myśliborska – Strumykowa)

Tramwajem: linia 17 z Centrum, linia 2 z Metra Młociny – przystanek Nowodwory

Autobusem: linie 509, 186, 126 – przystanek Nowodwory

Jak dojechać z Legionowa?

Samochodem:
Zegrzyńska – Modlińska – Mehoffera – Strumykowa
(lub Mehoffera – Topolowa)

Autobusem:
126, 144, 723, 802 – przystanek Mehoffera

Fakty i liczby

4 118 m kw.

Powierzchnia całkowita

2 726 m kw.

Powierzchnia najmu (GLA)

17

Liczba najemców

70

Naziemnych miejsc parkingowych

320

Garażowych miejsc parkingowych

6

Miejsc rowerowych