2018.11.30
Gorący tydzień 3-8 grudnia!
Atrakcyjnych rabatów i ofert handlowych można spodziewać się w Gorącym Tygodniu tj. 3 – 8 grudnia w Galerii pod Dębami w Warszawie.

Po raz kolejny zapraszamy na Gorący Tydzień w Galerii pod Dębami. Mnóstwo atrakcji cenowych i specjalne promocje to doskonała okazja, aby dokonać udanych i oszczędnych zakupów. Najbliższy Gorący Tydzień już w dniach 3-8 grudnia!

Gorący Tydzień to także okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród. Tym razem będą to zestawy klocków Lego, zestawy do fondue lub torby na zakupy. Żeby zdobyć jedną z nagród wystarczy w dniach 3 – 8 grudnia zrobić zakupy za minimum 100 PLN na maksymalnie dwóch paragonach w sklepach Galerii pod Dębami i 8 grudnia pojawić się po odbiór nagrody. Prezent będzie można odebrać przy stanowisku promocji w Galerii, które czynne będzie od godziny 12:00. Liczba upominków jest ograniczona. Dodatkowo właśnie 8 grudnia Galeria pod Dębami czeka na dzieci w Fabryce Ozdób Świątecznych.

Galeria pod Dębami zaprasza życząc udanych przedświątecznych zakupów!

Dodatkowo Najemcy Galerii pod Dębami przygotowali wyjątkowe oferty promocyjne:
  • ENDO - 40% rabatu na kurtki, pozostały asortyment z firmy Endo 20% rabatu.
  • Doktor Marchewka - Przy zakupie soczewek okularowych za 200 PLN, oprawka za 1 PLN. Zniżka 100 PLN na oprawki ATTICA. Promocja obowiązuje do końca roku.
  • Rajstoperia - 5% rabatu na cały asortyment.
  • Świat Butów - 10% rabatu na obuwie zimowe.
  • wstecz
    Created by GoldenSubmarine
    Copyright © GALERIA PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością