2008.02.27
Walentynki w Galerii Pod Dębami

Walentynki w Galerii pod Dębami to tradycja, która 14 lutego niezmiennie przyciąga wielu zakochanych do galerii. Tego roku przygotowano wiele atrakcji, które pomogły zakochanym i nie tylko w ciekawy sposób spędzić Walentynki.

Galeria pod Dębami usytuowana jest pośród osiedli mieszkalnych i jest odwiedzana głównie przez rodziny z dziećmi. Dlatego też scenariusz eventu był skonstruowany tak, by zainteresować zarówno starszą jak i młodszą część klientów Galerii.

Impreza odbyła się w godzinach 13:00 – 18:00. O godzinie 13:00 przygotowana była scena oraz fotokanapa. O tej godzinie impreza została rozpoczęta przez prowadzącego, który przywitał gości oraz omówił poszczególne atrakcje przygotowane na Dzień Zakochanych.

O godzinie 13:05 ruszyła fotokanapa, która przez całą imprezę cieszyła się bardzo dużą popularnością. W odpowiednio przygotowanej walentynkowej scenerii, na czerwonej kanapie goście chętnie robili sobie wspólne romantyczne fotografie.

O godzinie 14:00 odbył się konkurs „Wiersz dla ukochanej osoby”. W konkursie wzięły udział trzy osoby i każda z nich została nagrodzona walentynkowym upominkiem.

O godzinie 15:00 odbył się konkurs „Narysuj swoją drugą połówkę”. Również w tym konkursie udział wzięły trzy osoby i wszystkie zostały nagrodzone.

Od godziny 15:30 do godziny 17:00 miały miejsce mniejsze konkursy, w których mali uczestnicy wraz z rodzicami deklamowali walentynkowe wierszyki lub śpiewali romantyczne (i nie tylko) piosenki.

O godzinie 17:00 odbył się pokaz tanga w wykonaniu mistrzowskiej pary tancerzy Aleksandra Latuhskina i Diany Matlak. Pokaz zainteresował wielu gości Galerii, którzy przystawali by obejrzeć mistrzowski pokaz tańca.

Po swoim show tancerze zaprosili chętnych do krótkiego kursu tanga. Odważne okazały się jedynie dzieci, które chętnie uczyły się nie tak prostych kroków.

Imprezę „Walentynki w Galerii pod Dębami” należy zaliczyć do udanych. Biorąc pod uwagę fakt, że była ona organizowana w dniu roboczym poziom zainteresowania oraz frekwencji gości Galerii był naprawdę wysoki.

Klienci centrum chętnie oglądali pokaz tańca, a także, wraz ze swymi dziećmi, uczestniczyli w proponowanych konkursach.

Imprezy tego typu, rodzinne i otwarte na dzieci, pozytywnie wpływają na wizerunek Galerii pod Dębami, kreując obraz miejsca, które dba zarówno o dorosłych jak i o dzieci, zapewniając rozrywkę, która interesuje niezależnie od wieku.
  
3_m.jpg

4_m.jpg

5_m.jpg

8_m.jpg
  
wstecz
Created by GoldenSubmarine
Copyright © GALERIA PD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością